KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsaning 8224322
nr 822 4322
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsaning, Axel Fridell (1894-1935), Hans Christian Jacobaeus, signerad, 24x18
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:54:55
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell